Назад

Останні події

OphthalmicHUB 2023

25.11.2023

Поділитися

Найкращі вітання та подяка президенту Всеукраїнського альянсу офтальмологів Оксані Петрівні Вітовській та всій команді за дивовижну організацію міжнародної зустрічі OphthalmicHUB 2023 у місті Києві, яка зібрала цьогоріч понад 1000 учасників!

Уже традиційно конференція OphthalmicHUB поєднує нас для розвитку та здобуття нових знать і навиків, обміну досвідом та для зустрічі в колі друзів, колег та однодумців! 

Величезний уклін нашим незламним захисникам і ППО за те, що ми були в безпеці та маємо можливість розвиватись у такі часи.

Спілка українських офтальмохірургів та чолі з головою СУО Мельником Володимиром Олексійовичем щасливі та горді брати участь у заході такого масштабу! 

Неймовірні емоції, нові ідеї та бажання рухатись тільки вперед! З неймовірною силою та вірою у Перемогу! 

🤝Розвиваємось об‘єднуючись!

🇺🇦Перемагаємо об‘єднуючись!

Більше цікавих статтей від SUO!

03.06.2024

Останні події
Подяка Голові Спілки Українських Офтальмохірургів Володимиру Мельнику

Продовжуючи комунікацію з нашими партнерами, Спілка Українських Офтальмохірургів передала чергову допомогу.  Військові лікарі А7366 військової частини надіслали запит…

16.05.2024

Останні події
Майстер-клас Спілки Українських Офтальмохірургів «Методи екстракапсулярної фіксації ІОЛ» в рамках науково-практичної конференції «Філатовські читання – 2024»

16 травня  в рамках науково-практичної конференції «Філатовські читання – 2024» відбувся майстер-клас Спілки Українських Офтальмохірургів «Методи екстракапсулярної фіксації…

12.05.2024

Останні події
Відеозапис 5-го Конгресу SUO Ophthalmic Light 2024

Запрошуємо переглянути доповідь від German Bianchi: завідувача відділення хірургії переднього відділу ока і голови департаменту трансплантації рогівки клініки…

Контакти SUO

Приєднатися

Партнери