Громадська організація, створена для представлення української офтальмохірургії.

Це понад 15 майстер-класів щороку, участь у десятках Європейських конференцій та традиційний масшатабний захід «Офтальмохірургія в Україні»

SUO - це неприбуткова громадська організація.
Створена для того, аби представляти українську офтальмохірургію.

Ми прагнемо об'єднати ресурси сучасної офтальмохірургії для підвищення кваліфікації та навичок українських спеціалістів, а також задля досягнення максимальних результатів для наших пацієнтів, шляхом проведення масштабних конференцій із участю міжнародних спікерів, організації майстер-класів із можливістю попрактикуватися для учасників в операційній, науково-дослідницької роботи для вдосконалення методик хірургії та створення нових.

Понад 15

щорічних майстер-класів

Десятки

Європейських конференцій

Ми завжди працювали та продовжуємо для України та українців, для того, щоб кожен отримував якісну медичну допомогу, а лікарі працювали у комфортних та сприятливих умовах, створюємо нові якісні можливості для самовдосконалення.

SUO - це постійний розвиток та навчання

Майстер-класи з практичними заняттями на сучасному обладнанні

Запрошенні спікери - видатні лікарі та науковці з усього світу

Участь у десятках медичних конференцій в Європі

Традиційний масштабний захід «Ophthalmic Light»

Історія СУО

ГО “Спілка українських офтальмохірургів” - це неприбуткова громадська організація, створена у 2021 році для того, щоб представляти українську офтальмохірургію, розвивати та вдосконалювати вміння і можливості наших лікарів.

Ми працювали і продовжуємо робити свій внесок в галузь офтальмології України та створюємо нові якісні можливості для обміну знаннями, самовдосконалення українських офтальмологів початківців та лікарів з досвідом.

Заходи, які вже кілька років регулярно організовує Спілка Українських Офтальмохірургів - ідеальне місце для обміну досвіду з колегами, покращення професійних практичних навичок, пізнання світових трендів офтальмохірургії та новинок стрімко розвиваючої галузі.

Кожен наш захід - це ідеальне місце для пізнання світових трендів офтальмохірургії та новинок стрімко розвиваючої галузі.

Долучайтеся до нас! Адже разом ми можемо створити ще більше цінних ініціатив для розвитку офтальмохірургії в Україні.

Розвиваємося об‘єднуючись!

Наша галерея

- допомога під час війни

SUO на чолі з Мельник Володимир Олексійовичем сконцентрувалися не лише на проведенні освітніх заходів, а і на волонтерській діяльності для військових та допомогою українським лікарям та державним лікарням.

Долучайтеся до нас!
Розвиваємося об‘єднуючись!
.

Документація

Статут

Завантажити

Положення про оцінку заходів БПР

Завантажити

Положення про запобігання конфлікту інтересів

Завантажити

Методологія оцінювання компетентності набутих знань

Завантажити

Контакти SUO

Приєднатися

Партнери