Назад

Останні події

Навчання на факосимуляторі EYESI Ophthalmic Surgical Simulator Haag-Streit

30.08.2023

Поділитися

Дорогі друзі, з гордістю хочемо повідомити, що в рамках співпраці Спілки Українських Офтальмохірургів із зарубіжними партнерами, з 31.07 по 29.08.2023 у місті Жешув 34 українські офтальмохірурги успішно пройшли навчання на факосимуляторі EYESI Ophthalmic Surgical Simulator Haag-Streit. 

Завдяки плідному партнерству ESCRS та голови СУО Володимира Мельника навчання на факосимуляторі для українських учасників відбувалось безкоштовно.

Ми щасливі, що нам вдалося організувати це навчання, а лікарі на крок наблизились до своєї мрії. Впевнені отриманий досвід буде впроваджений у практику офтальмохірургів на благо пацієнтів та нашої держави.

Висловлюємо щиру подяку ESCRS та ABJ_vision Poland від імені всіх українських офтальмологів і нашої спілки за допомогу, підтримку, супровід та безцінну практику наших фахівців.

Більше цікавих статтей від SUO!

24.11.2023

Останні події
Ophthalmic Hub 2023

Перший день Ophthalmic Hub 2023 минув неймовірно захоплююче для команди Спілки Українських Офтальмохірургів та усієї української офтальмоспільноти. День…

21.11.2023

Останні події
Доповідь проф. Луценко Ніни Степанівни на Ophthalmic Light 2023

Продовжуємо ділитись відеозаписами доповідей провідних фахівців сфери офтальмохірургії із масштабної конференції Ophthalmic Light 2023.  Запрошуємо переглянути доповідь проф….

21.11.2023

Останні події
41-й Конгрес ESCRS, організований Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів. Частина 4

41-й Конгрес ESCRS, організований Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів у місті Відень завершився, проте емоції та захват…

Володимир Мельник

Контакти SUO

Приєднатися

Партнери