Назад

Останні події

41-й Конгрес ESCRS, організований Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів. Частина 4

21.11.2023

Поділитися

41-й Конгрес ESCRS, організований Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів у місті Відень завершився, проте емоції та захват від події все ще наповнюють кожного із нас. 

Уже понад 30 років даний захід являється найбільшою науково-практичною платформою для спілкування та обміну досвідом катарактальних і рефракційних хірургів України. 

Започаткована академіком Миколою Марковичем Сергієнком в середині 90-х років тісна кооперація ESCRS та українських офтальмохірургів, активно продовжується завдяки клопіткій співпраці і особистому вкладу Голови Спілки Українських Офтальмохірургів Володимира Мельника. 

Понад 800 українських лікарів були учасниками та спікерами на Конгресі. Щиро пишаємось їхніми успіхами та кожною доповіддю на заході з глобальним рівнем значимості. 

Ключовою подією у 1-й день заходу був Симпозіум з військової травми ока, який викликав неймовірну зацікавленість. Фантастична явка глядачів у визначеному залі, а також численна кількість делегатів, які залишилися поруч і спостерігали за секцією на екрані – найвища оцінка професіоналізму наших флагманів офтальмології.

Друзі, щоб підтримувати українську офтальмохірургію на високих позиціях Європейської спільноти та досягати нових результатів співдії: подавайте свої роботи на конференції, у друковані видання, приймайте участь у заходах, і, першочергово, ставайте членами Асоціації ESCRS. 

Дякуємо усім, хто приєднався, слідкував та став частиною Конгресу, насиченого новими ініціативами та можливостями для української офтальмоспільноти.

🤝Перемагаємо об’єднуючись!
🇺🇦Розвиваємось обʼєднуючись!

Більше цікавих статтей від SUO!

24.11.2023

Останні події
Ophthalmic Hub 2023

Перший день Ophthalmic Hub 2023 минув неймовірно захоплююче для команди Спілки Українських Офтальмохірургів та усієї української офтальмоспільноти. День…

21.11.2023

Останні події
Доповідь проф. Луценко Ніни Степанівни на Ophthalmic Light 2023

Продовжуємо ділитись відеозаписами доповідей провідних фахівців сфери офтальмохірургії із масштабної конференції Ophthalmic Light 2023.  Запрошуємо переглянути доповідь проф….

21.11.2023

Останні події
41-й Конгрес ESCRS, організований Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів. Частина 3

Кожен Конгрес ESCRS це також чудова можливість відвідати інформаційні курси та сесії з участю фахівців з усього світу…

Володимир Мельник

Контакти SUO

Приєднатися

Партнери