Назад

Останні події

41-й Конгрес ESCRS, організований Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів. Частина 3

21.11.2023

Поділитися

Кожен Конгрес ESCRS це також чудова можливість відвідати інформаційні курси та сесії з участю фахівців з усього світу на різноманітні тематики світу офтальмології. 

Цьогоріч у місті Відень на 41-му Конгресі ESCRS відбулось 24 навчальні курси, 31 Wetlabs, представлено 9 сесій ePosters та 12 безкоштовних паперових сесій.

Були проведені навчальні курси з тематики хірургії катаракти, учасники Wetlab поринули в основи вітректомії та методики кератопластики, а представлені теми ePoster продемонстрували глобальні інсайти та дослідження від однолітків та колег.

Кожний учасник заходу мав можливість скористатися практичним навчанням, вдосконалити свої хірургічні техніки та випробувати останні інновації світу офтальмології.

🤝Перемагаємо об’єднуючись!
🇺🇦Розвиваємось обʼєднуючись!

Більше цікавих статтей від SUO!

24.11.2023

Останні події
Ophthalmic Hub 2023

Перший день Ophthalmic Hub 2023 минув неймовірно захоплююче для команди Спілки Українських Офтальмохірургів та усієї української офтальмоспільноти. День…

21.11.2023

Останні події
Доповідь проф. Луценко Ніни Степанівни на Ophthalmic Light 2023

Продовжуємо ділитись відеозаписами доповідей провідних фахівців сфери офтальмохірургії із масштабної конференції Ophthalmic Light 2023.  Запрошуємо переглянути доповідь проф….

21.11.2023

Останні події
41-й Конгрес ESCRS, організований Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів. Частина 4

41-й Конгрес ESCRS, організований Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів у місті Відень завершився, проте емоції та захват…

Володимир Мельник

Контакти SUO

Приєднатися

Партнери