Назад

Останні події

41-й Конгрес ESCRS, організований Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів. Частина 2

21.11.2023

Поділитися

Ранок 2-го дня 41-го Конгресу The European Society of Cataract and Refractive Surgeons розпочався із Council meeting of heads national societies. 

Під час зустрічі за круглим столом, були підведені підсумки кооперації Асоціації ESCRS та української офтальмоспільноти у військовий час. 

Вдячні Генеральному Директору ESCRS Tom Ogilvie-Graham за запрошення Голови Спілки Українських Офтальмохірургів Мельника Володимира та пишаємось бути присутніми. 

Володимир Олексійович подякував Асоціації за допомогу, підтримку та розповів про ситуації і потреби сфери офтальмології України в умовах війни.

Саме на таких зустрічах формується стратегія розвитку Європейської офтальмології і підтримки української, як частини континентальної спільноти. 

🤝 Розвиваємось обʼєднуючись!
🇺🇦 Перемагаємо обʼєднуючись!

Більше цікавих статтей від SUO!

24.11.2023

Останні події
Ophthalmic Hub 2023

Перший день Ophthalmic Hub 2023 минув неймовірно захоплююче для команди Спілки Українських Офтальмохірургів та усієї української офтальмоспільноти. День…

21.11.2023

Останні події
Доповідь проф. Луценко Ніни Степанівни на Ophthalmic Light 2023

Продовжуємо ділитись відеозаписами доповідей провідних фахівців сфери офтальмохірургії із масштабної конференції Ophthalmic Light 2023.  Запрошуємо переглянути доповідь проф….

21.11.2023

Останні події
41-й Конгрес ESCRS, організований Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів. Частина 4

41-й Конгрес ESCRS, організований Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів у місті Відень завершився, проте емоції та захват…

Володимир Мельник

Контакти SUO

Приєднатися

Партнери