Назад

Останні події

23-й Конгрес EURETINA 2023

10.10.2023

Поділитися

Осінь цьогоріч щедра на грандіозні зустрічі для офтальмоспільноти.

Ще одним неймовірним та надихаючим заходом для навчання та розвитку був 23-й Конгрес EURETINA 2023, який зібрав 8000 зареєстрованих учасників у місті Амстердам з 5 по 8 жовтня. 

Програма заходу була наповнена доповідями найкращих експертів офтальмології, які презентували власні ідеї та досвід колегам з усього світу.

Чотири неймовірні дні, насичені лекціями, семінарами та презентаціями про останні досягнення в діагностиці, лікуванні та дослідженні сітківки. 

Конгрес EURETINA – це унікальна можливість професійного оновлення, спілкування з колегами та обговорення складних клінічних випадків вітреоретинальної хірургії.

Вдячні організаторам Конгресу за виділену секцію Ukrainian Support Symposium, де наші провідні офтальмохірурги презентували досвід лікування важкої бойової травми.

Впевнені отримані знання принесуть велику користь у повсякденній практиці на благо наших пацієнтів.

🤝Розвиваємось обʼєднуючись!
🇺🇦Перемагаємо об‘єднуючись!

Більше цікавих статтей від SUO!

03.06.2024

Останні події
Подяка Голові Спілки Українських Офтальмохірургів Володимиру Мельнику

Продовжуючи комунікацію з нашими партнерами, Спілка Українських Офтальмохірургів передала чергову допомогу.  Військові лікарі А7366 військової частини надіслали запит…

16.05.2024

Останні події
Майстер-клас Спілки Українських Офтальмохірургів «Методи екстракапсулярної фіксації ІОЛ» в рамках науково-практичної конференції «Філатовські читання – 2024»

16 травня  в рамках науково-практичної конференції «Філатовські читання – 2024» відбувся майстер-клас Спілки Українських Офтальмохірургів «Методи екстракапсулярної фіксації…

12.05.2024

Останні події
Відеозапис 5-го Конгресу SUO Ophthalmic Light 2024

Запрошуємо переглянути доповідь від German Bianchi: завідувача відділення хірургії переднього відділу ока і голови департаменту трансплантації рогівки клініки…

Контакти SUO

Приєднатися

Партнери