Назад

Останні події

121-й Конгрес Німецького офтальмологічного товариства (DOG)

02.10.2023

Поділитися

Фундаментальним питанням офтальмології, сучасним дослідженням та підходам задля збереження зору був присвячений 121-й Конгрес Німецького офтальмологічного товариства (DOG), який відбувся 28 вересня – 1 жовтня у Берліні у Конгрес-центрі Estrel. 

Президент DOG, Prof. Dr. Dr. h.c. Nikolaos E. Bechrakis Університетської лікарні міста Ессен повідомив, що цьогоріч кількість учасників, які зареєструвались на захід, повернулась до пандемічного рівня. Делегація з України також прийняла участь в роботі конгресу.

Насичена програма Конгресу була розроблена задля особистого обміну досвідом та включала основні лекції на теми, які особливо наразі актуальні для офтальмологів. 

З гордістю хочемо привітати професора, д-ра мед.н. Ніну Степанівну Луценко та її співавторів, з успішною презентацією наукового постера, який зайняв перше місце в секції найкращий постер дня та був відмічений Prof. Thomas Kohnen – завідувачем кафедри офтальмології в Університеті Гете. Спікер висвітила важливу і корисну інформацію, щодо можливостей оптичної когерентної томографії в діагностиці катаракти та поділилась своїми спостереженнями й навиками, набутими за роки практичного досвіду.

Також хочемо відмітити доповідь д-ра мед.н., проф. Ольги Володимирівни Недзвецької «Вплив курсового введення мелатоніну на морфологічний прояв у циліарному тілі кролів з експериментальним гіпопінеалізмом», яка була висвітлена на секції Free Paper та викликала жвавий інтерес у спільноти. 

Дякуємо кожному українському делегату, який приймає участь у всіх заходах та демонструє високий рівень галузі офтальмології України і робить все задля спільної Перемоги 🇺🇦!

🤝 Розвиваємось обʼєднуючись!
🇺🇦 Перемагаємо обʼєднуючись!

Більше цікавих статтей від SUO!

03.06.2024

Останні події
Подяка Голові Спілки Українських Офтальмохірургів Володимиру Мельнику

Продовжуючи комунікацію з нашими партнерами, Спілка Українських Офтальмохірургів передала чергову допомогу.  Військові лікарі А7366 військової частини надіслали запит…

16.05.2024

Останні події
Майстер-клас Спілки Українських Офтальмохірургів «Методи екстракапсулярної фіксації ІОЛ» в рамках науково-практичної конференції «Філатовські читання – 2024»

16 травня  в рамках науково-практичної конференції «Філатовські читання – 2024» відбувся майстер-клас Спілки Українських Офтальмохірургів «Методи екстракапсулярної фіксації…

12.05.2024

Останні події
Відеозапис 5-го Конгресу SUO Ophthalmic Light 2024

Запрошуємо переглянути доповідь від German Bianchi: завідувача відділення хірургії переднього відділу ока і голови департаменту трансплантації рогівки клініки…

Контакти SUO

Приєднатися

Партнери