Назад

Останні події

Шановна українська офтальмоспільнота, ділимось новиною 📣

24.04.2024

Поділитися

Під час засідання науково-експертної ради та членів правління SUO було сформовано звернення з клопотанням до керівництва ESCRS щодо лояльності участі української офтальмоспільноти у 42-у Конгресі ESCRS, який відбудеться цьогоріч з 6.09 – 10.09. у Барселоні.

Голова SUO, Володимир Мельник, звернувся до Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів ESCRS з проханням та ми отримали позитивну відповідь на наше звернення.

Цьогоріч вартість участі в Конгресі для української офтальмоспільноти при ранній реєстрації до 26 червня становить 345 євро замість 689,70 євро.

Уже незабаром величезна кількість корисної інформації, численні воркшопи та ветлаби у одному з найбільших і найсучасніших виставкових центрів Fira Barcelona Gran Via. 

🔥Реєстрація вже відкрита

⬇️ Щоб стати учасником переходьте за посиланням 

Долучайтесь та поширюйте серед колег!

🤝Розвиваємось обʼєднуючись!

🇺🇦Перемагаємо обʼєднуючись!

Більше цікавих статтей від SUO!

03.06.2024

Останні події
Подяка Голові Спілки Українських Офтальмохірургів Володимиру Мельнику

Продовжуючи комунікацію з нашими партнерами, Спілка Українських Офтальмохірургів передала чергову допомогу.  Військові лікарі А7366 військової частини надіслали запит…

16.05.2024

Останні події
Майстер-клас Спілки Українських Офтальмохірургів «Методи екстракапсулярної фіксації ІОЛ» в рамках науково-практичної конференції «Філатовські читання – 2024»

16 травня  в рамках науково-практичної конференції «Філатовські читання – 2024» відбувся майстер-клас Спілки Українських Офтальмохірургів «Методи екстракапсулярної фіксації…

12.05.2024

Останні події
Відеозапис 5-го Конгресу SUO Ophthalmic Light 2024

Запрошуємо переглянути доповідь від German Bianchi: завідувача відділення хірургії переднього відділу ока і голови департаменту трансплантації рогівки клініки…

Контакти SUO

Приєднатися

Партнери