Назад

Останні події

Майстер-класи «Катаракта Basic» та «Глаукома Basic»

06.02.2023

Поділитися

Вихідні були по-справжньому робочими та насиченими для усієї команди СУО, адже відбулися такі довгоочікувані майстер-класи «Катаракта Basic» та «Глаукома Basic», де учасники змогли відкрити для себе нові знання та техніки, познайомитися ближче із важливими елементами діагностики, офтальмохірургії глаукоми та катаракти, отримати нові знайомства.

Нам, як організаторам освітніх проектів, дуже приємно усвідомлювати що кількість молодих лікарів, які бажають вдосконалитися, покращувати професійний рівень зростає і ми з радістю запрошуємо спікерів, які готові ділитися своіми багаторічними професійними надбаннями.

🙏Ми дякуюємо ЗСУ та усім нашим захисникам щодня за можливість працювати, створювати нові проекти, розвивати Українську офтальмохірургію та покращувати результати для пацієнтів. 

Продовжуємо працювати для України!

🇺🇦Розвиваємося об‘єднуючись!

Перемагаємо об‘єднуючись

Більше цікавих статтей від SUO!

24.11.2023

Останні події
Ophthalmic Hub 2023

Перший день Ophthalmic Hub 2023 минув неймовірно захоплююче для команди Спілки Українських Офтальмохірургів та усієї української офтальмоспільноти. День…

21.11.2023

Останні події
Доповідь проф. Луценко Ніни Степанівни на Ophthalmic Light 2023

Продовжуємо ділитись відеозаписами доповідей провідних фахівців сфери офтальмохірургії із масштабної конференції Ophthalmic Light 2023.  Запрошуємо переглянути доповідь проф….

21.11.2023

Останні події
41-й Конгрес ESCRS, організований Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів. Частина 4

41-й Конгрес ESCRS, організований Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів у місті Відень завершився, проте емоції та захват…

Володимир Мельник

Контакти SUO

Приєднатися

Партнери