Назад

Останні події

Конференція «Глаукома + 2023» з міжнародною участю 

02.10.2023

Поділитися

Завдяки конференції «Глаукома + 2023», яку проводило ГО “Українське глаукомне товариство” на чолі з академіком НАМН України, професором Зоєю Федорівною Веселовською у Києві, останні дні вересня запам’ятаються зануренням у складний та одночасно такий цікавий світ глаукоми.

Два неймовірних дня, сповнені активними дискусіями та пропозиціями, а довгоочікувані зустрічі та нові знайомства наповнили захід особливою атмосферою.

Конференція «Глаукома + 2023» з міжнародною участю – це мозковий штурм, щоб підвищити свій професійний рівень та отримати нові знання для втілення їх в особисту практику.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення Голови СУО Мельника Володимира у якості модератора секції «Ускладнення хірургії глаукоми» та спікера з доповіддю на тему «Інтра- і післяопераційна гіпотонія».

Ми стали ближче до відповідей на складні запитання у тактиці ведення глаукомного пацієнта, поділились власним досвідом для збереження зору наших пацієнтів.

🤝 Розвиваємось обʼєднуючись!
🇺🇦 Перемагаємо обʼєднуючись!

Більше цікавих статтей від SUO!

24.11.2023

Останні події
Ophthalmic Hub 2023

Перший день Ophthalmic Hub 2023 минув неймовірно захоплююче для команди Спілки Українських Офтальмохірургів та усієї української офтальмоспільноти. День…

21.11.2023

Останні події
Доповідь проф. Луценко Ніни Степанівни на Ophthalmic Light 2023

Продовжуємо ділитись відеозаписами доповідей провідних фахівців сфери офтальмохірургії із масштабної конференції Ophthalmic Light 2023.  Запрошуємо переглянути доповідь проф….

21.11.2023

Останні події
41-й Конгрес ESCRS, організований Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів. Частина 4

41-й Конгрес ESCRS, організований Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів у місті Відень завершився, проте емоції та захват…

Володимир Мельник

Контакти SUO

Приєднатися

Партнери