Назад

Останні події

Візит генерального директора The European Society of Cataract and Refractive Surgeons (ESCRS) Tom Ogilvie Grehem до Києва

10.11.2023

Поділитися

18 жовтня до Києва з візитом прибув генеральний директор The European Society of Cataract and Refractive Surgeons (ESCRS) Tom Ogilvie Grehem – людинa, яка своєю місією вбачає допомогу країнам та людям у життєвокритичних моментах. 

Наразі, це вже третя зустріч Пана Ogilvie із Головою Спілки Українських офтальмохірургів Мельником Володимиром Олексійовичем.

Основна мета візиту – бажання пересвідчитись в якості надання сучасної офтальмологічної допомоги тим, хто постраждав від війни та виявити пріоритети в подальшій співпраці. 

Голова СУО Мельником Володимиром Пан Ogilvie відвідали лікарні та шпиталі у Києві, Запоріжжі та Дніпрі. Разом з лікарями обговорили ряд важливих питань щодо подальшої плідної співпраці для підтримки українських офтальмологів та наших лікарень, зокрема, про потреби офтальмології, професійний розвиток лікарів, обмін досвідом та гуманітарну допомогу. 

Кожний візит Пана Ogilvie до України – це грандіозна підтримка для української офтальмоспільноти на передовій та у різних куточках нашої країни. 

Щиро вдячні за допомогу та слова підтримки від імені усіх членів Спілки Українських Офтальмохірургів та всієї української офтальмоспільноти. 

🤝Розвиваємось об‘єднуючись!
🇺🇦Перемагаємо об‘єднуючись!

Більше цікавих статтей від SUO!

24.11.2023

Останні події
Ophthalmic Hub 2023

Перший день Ophthalmic Hub 2023 минув неймовірно захоплююче для команди Спілки Українських Офтальмохірургів та усієї української офтальмоспільноти. День…

21.11.2023

Останні події
Доповідь проф. Луценко Ніни Степанівни на Ophthalmic Light 2023

Продовжуємо ділитись відеозаписами доповідей провідних фахівців сфери офтальмохірургії із масштабної конференції Ophthalmic Light 2023.  Запрошуємо переглянути доповідь проф….

21.11.2023

Останні події
41-й Конгрес ESCRS, організований Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів. Частина 4

41-й Конгрес ESCRS, організований Європейською асоціацією катарактальних і рефракційних хірургів у місті Відень завершився, проте емоції та захват…

Володимир Мельник

Контакти SUO

Приєднатися

Партнери