Назад

Останні події

Весна 2024 насичена на наукові дні для української офтальмоспільноти ✨

27.04.2024

Поділитися

Ще одним днем в скарбницю знань   офтальмологів стала Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю – «Полтавські офтальмологічні зустрічі-2024», яка відбулась 26 квітня 2024 року у Полтавському державному медичному університеті.

Науковий штурм для обміну досвідом, обговорення найгостріших проблем в офтальмології, щоб підвищити свій професійний рівень, отримати нові знання та втілити їх в особисту практику.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення Голови СУО Мельника Володимира у якості спікера з доповіддю на тему «Відкритокутова глаукома. Менеджмент пацієнта – бачення офтальмохірурга».

Ми стали ближче до відповідей на складні запитання у тактиці ведення глаукомного пацієнта, поділились власним хірургічним досвідом для збереження зору наших пацієнтів.

🤝Розвиваємось обʼєднуючись!

🇺🇦Перемагаємо обʼєднуючись!

Більше цікавих статтей від SUO!

03.06.2024

Останні події
Подяка Голові Спілки Українських Офтальмохірургів Володимиру Мельнику

Продовжуючи комунікацію з нашими партнерами, Спілка Українських Офтальмохірургів передала чергову допомогу.  Військові лікарі А7366 військової частини надіслали запит…

16.05.2024

Останні події
Майстер-клас Спілки Українських Офтальмохірургів «Методи екстракапсулярної фіксації ІОЛ» в рамках науково-практичної конференції «Філатовські читання – 2024»

16 травня  в рамках науково-практичної конференції «Філатовські читання – 2024» відбувся майстер-клас Спілки Українських Офтальмохірургів «Методи екстракапсулярної фіксації…

12.05.2024

Останні події
Відеозапис 5-го Конгресу SUO Ophthalmic Light 2024

Запрошуємо переглянути доповідь від German Bianchi: завідувача відділення хірургії переднього відділу ока і голови департаменту трансплантації рогівки клініки…

Контакти SUO

Приєднатися

Партнери